Akupunkturla Zayıflama

Akupunkturla Zayıflama

Akupunkturla zayıflama, akupunktur tedavisinin 150 civarı sağladığı faydalardan sadece bir tanesidir. Günümüzde bilinçlenmenin artması ile beraber pek çok kişi akupunktur ile zayıflama yöntemini tercih etmektedir.

Bunun başlıca nedeni akupunktur ile zayıflamanın hiçbir yan etkisinin bulunmaması ve herhangi bir kimyasal maddenin kullanılmıyor olmasıdır. Ayrıca geleneksel zayıflama yöntemlerinde yaşanan sinir, stres, halsizlik ve benzeri olumsuzluklar akupunktur ile zayıflama yöntemini tercih edenlerde görülmez. Normal yaşantınıza hiçbir sorun yaşamadan devam edebilirsiniz.

Tedavi süreci tamamen kişinin kilosuna ve vermek istediği kilo miktarına göre değişmektedir. Ayrıca tedavi öncesi, söz konusu kilonun ırsi mi, yeme alışkanlığına mı ya da başka nedenlere mi bağlı olduğuna dair yarım saate yakın bir süre boyunca analiz yapılmaktadır. Bu analiz vesilesiyle kişiye özel tedavi programı oluşturulmaktadır.

Sizde akupunktur ile zayıflamak istemeniz durumunda web sitemizden tedaviye dair ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca iletişim sayfamızda yer alan iletişim bilgilerinden ya da iletişim formundan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tarafınıza en kısa sürede dönüş sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Aşırı Kilo Zararları

Aşırı Kilo Zararları

Aşırı kilo, hayatımız boyunca korunmamız gereken ya da kendisiyle savaşmamız gereken bir hastalık. Aşırı kilo sahibi olunmasa dahi, hayatımız boyunca aşırı kilolu olmamak için dikkat etmeli, aşırı kilo sahibiysek hemen bunun için gerekli tedaviye ve diyete başlamalıyız. Aşırı kilo yani şişmanlık, vücuda giren yiyecek ve içeceklerdeki enerjinin yakılmaması durumunda yağa dönüşmesi ile meydana gelmektedir. Kişi

Devamını Görüntüle

Akupunkturla Zayıflama da Dikkat Edilmesi Gerekenler

Akupunkturla zayıflama da iki çeşit iğne kullanılmaktadır. Bunlardan biri seanslar esnasında kullanılan vücut ve kulak akupunktur iğneleridir, diğerleri ise seans bittikten sonra kullanılan sigara bırakma ve akupunktur ile zayıflama için kullanılan kalıcı akupunktur iğneleridir. Kalıcı iğneler olarak tabir edilen akupunktur iğneleri, seans esnasında takılır. Bu iğnelerin temel amacı kişinin bir hafta boyunca rahat etmesini sağlamaktır.

Devamını Görüntüle

Akupunktur ile Zayıflama

Akupunktur ile Zayıflama

Akupunktur ile zayıflama yöntemi, son yıllarda pek çok zayıflama yöntemine nazaran daha fazla tercih edilen ve etkili sonuçlar alınan bir yöntemdir. Aç bırakarak ya da sevmediğiniz besinleri tüketmeye zorlayarak değil, vücuttaki enerji dengesizliklerini düzenleyerek zayıflamayı sağlar. Elbette akupunktur ile zayıflama yöntemiyle zayıflamak demek, istediğiniz herşeyi yiyebileceğiniz, yemeniz durumunda ise her daim ideal bir kiloya sahip

Devamını Görüntüle

Karşıyaka / İZMİR

Park Yaşam Ofisleri 6523 sk No:32/ A2 D:408

0 232 337 01 78

0 505 491 19 32

Çalışma Saatlerimiz

09:00 - 19:30

Mail Adresimiz

karsiyakaakupunktur@gmail.com